VÅRE ANSATTE

«Vi gleder oss til å gjøre din hverdag enda enklere og mer effektiv!»

Adminstrasjon / E-post: post@avantit.no

Dag Ødegaard

Dag Ødegaard

Styreformann & Partner

Mobil: 906 38 340
E-post: dag.odegaard@avantit.no

Morten Eriksen

Morten Eriksen

Daglig leder & Partner

Mobil: 950 24 242
E-post: morten.eriksen@avantit.no

Bente Aasbrenn

Bente Aasbrenn

Regnskapsansvarlig

Mobil: 990 24 347
E-post: bente.aasbrenn@avantit.no

Lars Rønning

Lars Rønning

Innkjøps- og markedsansvarlig

Mobil: 905 20 648
E-post: lars.ronning@avantit.no

Salgsavdeling / E-post: salg@avantit.no

Lars Eigil Borgeteien

Lars Eigil Borgeteien

IT Produkt- og Løsningsrådgiver

Mobil: 950 44 227
E-post: lars.borgeteien@avantit.no

Ronny Støverstein

Ronny Støverstein

Key Account Manager

Mobil: 482 27 205
E-post: ronny.stoverstein@avantit.no

Åsmund Andresen

Åsmund Andresen

Key Account Manager

Mobil: 907 40 206
E-post: aasmund.andresen@avantit.no

Raymond Trondsen

Raymond Trondsen

Key Account Manager

Mobil: 400 41 779
E-post: raymond.trondsen@avantit.no

IT Support & Serviceavdeling / E-post: support@avantit.no

Terje Kampesæter

Terje Kampesæter

Teknisk sjef

Mobil: 415 45 703
E-post: terje.kampesater@avantit.no

Martin Søgstad

Martin Søgstad

Senior Driftskonsulent

Mobil: 960 02 501
E-post: martin.sogstad@avantit.no

Synnøve Øverli

Synnøve Øverli

Driftskonsulent

Mobil: 907 32 550
E-post: synnove.overli@avantit.no

Kevin Karlsen

Kevin Karlsen

Supportmedarbeider

Mobil: 406 28 257
E-post: kevin.karlsen@avantit.no

Dag Haaker

Dag Haaker

Produkt & Løsnings-spesialist Print

Mobil: 404 96 080
E-post: dag.haaker@avantit.no

Fred Elmer Bunes

Fred Elmer Bunes

Servicetekniker Print

Mobil: 917 43 968
E-post: fred.bunes@avantit.no

Omar Aleksander Fundak

Omar Aleksander Fundak

Servicetekniker Print

Mobil: 902 77 721
E-post: omar.fundak@avantit.no

Microsoft sertifiserte konsulenter

Stig Karlsen

Stig Karlsen

Partner og løsningsarkitekt

Mobil: 918 86 166
E-post: stig.karlsen@avantit.no

Niklas Ødegaard

Niklas Ødegaard

Manager Microsoft Dynamics 365

Mobil: 916 21 351
E-post: niklas.odegaard@avantit.no

Gry Larsen

Gry Larsen

Microsoft Dynamics 365 konsulent

Mobil: 930 13 134
E-post: gry.larsen@avantit.no

Roy Hansen

Roy Hansen

Microsoft Dynamics 365 Konsulent

Mobil: 482 66 778
E-post: roy.hansen@avantit.no

Lin Lindstrøm

Lin Lindstrøm

Microsoft Dynamics 365 Konsulent

Mobil: 934 38 435
E-post: lin.lindstrom@avantit.no

Espen Mellesmo

Espen Mellesmo

Microsoft Dynamics 365 Konsulent

Mobil: 924 47 569
E-post: espen.mellesmo@avantit.no

Leandro D. Törnvall

Leandro D. Törnvall

Microsoft Dynamics 365 Konsulent

Mobil: 40 60 80 33
E-post: leandro.tornvall@avantit.no

Ta kontakt her om du ønsker å vite mer om oss

Eller ta kontakt på telefon / e-post:

Telefon:  23 33 89 99

E-post:  salg@avantit.no

Kontakt oss
google-site-verification=jVdGSfYv4mUADrBmMH7ctpjdoBiT9FMu7quz-cdx694